Pristatymas

Prekių pristatymo terminas

Visos parduodamos prekės (išskyrus išimtinius atvejus, apie kuriuos yra informuojama prekės aprašyme ir kurie gali sudaryti iki 1% asortimento) yra sandėliuojamos mūsų sandėlyje Lietuvoje ir jas pristatysime Jums per 1 - 3 d. d. Visai nesvarbu ar Jūs gyvenate Lietuvos sostinėje, ar tiesiog atokiame Lietuvos kampelyje - prekės Jus visada pasieks vienodai greitai.

Prekių pristatymo kaina

Prekes Lietuvoje pristatome naudodamiesi Lietuvos pašto bei LP EXPRESS kurjerių ir terminalų paslaugomis.
- prekių pristatymas per Lietuvos paštą yra NEMOKAMAS (pristatymo kaina 0.00 €), jeigu perkate prekių už 50 € ir daugiau. Užsakymams iki 50 € vertės pristatymas per Lietuvos paštą kainuoja 2 €. Priklausomai nuo miesto, Jūsų siuntinys Jums bus pristatytas į namus arba į artimiausią pašto skyrių (gausite informacinį lapelį).
- prekių pristatymas per kurjerių tarnybą “LP EXPRESS“ (pristatymo kaina 3 €): prekės Jums bus visada pristatytos tiesiai į rankas. Prieš atvykstant kurjeris Jums pasiskambins ir Jūs suderinsite patogų siuntos priėmimo laiką. Pasirinkus pristatymo būdą “Kurjeris LP EXPRESS“, užsakymas paprastai pristatomas 1 darbo diena greičiau nei per Lietuvos paštą.
- prekių pristatymas į LP EXPRESS 24 savitarnos terminalus: kai užsakymas pasieks Jūsų pasirinktą terminalą, Jums bus atsiųsta SMS žinutė su terminalo durelių PIN kodu. Pasirinkus pristatymo būdą “LP EXPRESS 24 terminalai“, užsakymas paprastai pristatomas 1 darbo diena greičiau nei per Lietuvos paštą.

Prekių pristatymas į kitas šalis

Užsakymus taip pat pristatome ir į kitas šalis: Belgiją, Daniją, Estiją, Prancūziją, Airiją, Austriją, Italiją, Latviją, Olandiją, Norvegiją, Lenkiją, Ispaniją, Vokietiją, Švediją ir Didžiąją Britaniją. Siunčiame naudodamiesi Lietuvos pašto paslaugomis, o pristatymo kaina į šias šalis yra 6.00 , nepriklausomai nuo perkamų prekių kiekio. Prekių pristatymo terminas, pristatant į šias šalis, papildomai pailgėja maždaug 10 kalendorinių dienų.